هشدار فرمانده پولیس هرات به شهروندان این ولایت ‏
هشدار فرمانده پولیس هرات به شهروندان این ولایت ‏

قوماندانی امنیه ولایت هرات از تمامی هموطنان و باشندگان شریف این ولایت صمیمانه تقاضا می‌نماید تا با درک شرایط فعلی و ‏حساس کشور که انتخابات ریاست جمهوری را نیز پیشرو داریم و پوليس شما مصروف نبرد در خطوط مقدم جبهه نيز مي‌باشد و ‏از سوی هم با افراد مسلح غير مسوول و جنايتكاران نوظهور كه شهر، ولسوالي‌هاي انجيل، گذره و پشتون زرغون را به چالش ‏كشيده‌اند و ساير مجرمين در مبارزه و رويارويي قرار دارد‎.‎ احتمالات حملات تروريستي در شهر و نواحي هرات در اين روز ها متصور مي‌باشد‎. ‎

هموطنان عزیز مستحضر هستند که دشمنان صلح و مردم افغانستان از هر  حربه و راه و روش ممکن استفاده می‌نمایند تا از مردم بی‌دفاع و بی‌گناه ما قربانی بگیرند.

قوماندانی امنیه ولایت هرات از تمامی هموطنان و باشندگان شریف این ولایت صمیمانه تقاضا می‌نماید تا با درک شرایط فعلی و حساس کشور که انتخابات ریاست جمهوری را نیز پیشرو داریم و پولیس شما مصروف نبرد در خطوط مقدم جبهه نیز می‌باشد و از سوی هم با افراد مسلح غیر مسوول و جنایتکاران نوظهور که شهر، ولسوالی‌های انجیل، گذره و پشتون زرغون را به چالش کشیده‌اند و سایر مجرمین در مبارزه و رویارویی قرار دارد.

احتمالات حملات تروریستی در شهر و نواحی هرات در این روز ها متصور می‌باشد.

بنا با پولیس خویش همکار بوده و نکات آتی را جدا رعایت نمایند.

۱- از توقف افراد و اشخاص، اشیا، اسباب و وسایط مشکوک در محل کار و درب دکان و منازل خویش جدا جلوگیری نموده و در زودترین فرصت پولیس خود را اطلاع دهید.

درب منازل و دکاکین خویش دوربین‌های مخفی نصب نمایید.

همچنان در وسایط خویش سیستمGPS را نصب نمایید.

۲- از موترهای شیشه سیاه، بدون پلیت و موتورسایکل‌های بدون اسناد استفاده ننمایید.

۳- با توجه به کمیت پولیس ملی ولایت هرات و فشار وظایف بی‌حد، تا حد امکان با پولیس خویش همکار بوده و موارد مشکوک را اطلاع دهید.

۴- قشر جوان هر منطقه باید در راستای تامین امنیت هر چه بهتر منطقه‌ی خویش بیسج شده و با نیروهای پولیس خود همکار باشند.

۱۶ اسد ۱۳۹۸

با احترام

قوماندان امنیه ولایت هرات