جان باختن ۱۸ تن از نیروهای خیزش مردمی و سربازان پولیس در حمله طالبان در ولایت غور
جان باختن ۱۸ تن از نیروهای خیزش مردمی و سربازان پولیس در حمله طالبان در ولایت غور

هجده تن به شمول یک زن و یک کودک در حمله طالبان مسلح در مرکز ولایت غور جان باختند. طالبان مسلح نیروهای خیزیش مردمی را در بیست کیلومتری شهر فیروز کوه هدف قرار دادند. اعضای شورای ولایتی در غور می‌گویند در جریان چندین ساعت درگیری هفده تن از نیروهای خیزش مردمی به شمول پنج سرباز […]

هجده تن به شمول یک زن و یک کودک در حمله طالبان مسلح در مرکز ولایت غور جان باختند.

طالبان مسلح نیروهای خیزیش مردمی را در بیست کیلومتری شهر فیروز کوه هدف قرار دادند. اعضای شورای ولایتی در غور می‌گویند در جریان چندین ساعت درگیری هفده تن از نیروهای خیزش مردمی به شمول پنج سرباز پولیس زخمی و هجده تن دیگر از جمله سه سرباز پولیس جان باختند. عبدالحمید ناطقی عضو شورای ولایتی می‌گوید طالبان با سلاح‌های سبک و سنگین به خانه‌های نیروهای خیزش مردمی حمله کرده‌اند.

این عضو شورا می‌گوید در جریان درگیری شماری از افراد ملکی نیز کشته و زخمی شدند. به گفته وی یک زن و یک کودک نیز در میان جان باختگان قرار دارد. او تاکید می‌کند که پس از آنکه نیروی کمکی به محل از سوی پولیس اعزام شد طالبان مسلح از محل فرار کردند.

این منبع می‌گوید زخمی‌های این رویداد به شفاخانه ولایتی غور جهت تداوی انتقال داده شده است.  تاکنون مقام‌های امنیتی در غور در این مورد اظهار نظری نکرده‌اند.