جان باختن پنج تن در پی وقوع انفجار ماین در هرات
جان باختن پنج تن در پی وقوع انفجار ماین در هرات

وقوع انفجار در ریاست امنیتی ملی هرات در پی انفجار ماین چسپکی بعد از ظهر روز جمعه در محوطه ریاست امنیت ملی هرات پنج تن از نیروهای امنیت ملی جان باختند و چهار تن دیگر زخمی شده‌اند. دوکتور محمد عارف جلالی سرطبیب در بیمارستان هرات با تایید این رویداد می‌گوید: اجساد جان باختندگان به سرد […]

وقوع انفجار در ریاست امنیتی ملی هرات

در پی انفجار ماین چسپکی بعد از ظهر روز جمعه در محوطه ریاست امنیت ملی هرات پنج تن از نیروهای امنیت ملی جان باختند و چهار تن دیگر زخمی شده‌اند. دوکتور محمد عارف جلالی سرطبیب در بیمارستان هرات با تایید این رویداد می‌گوید: اجساد جان باختندگان به سرد خانه این مرکز درمانی منتقل شده است، وی وضعیت صحی زخمی شدگان را وخیم گزارش می‌کند.

در همین حال مسوولان در بیمارستان هرات می‌گویند: یک تن از جان باختگان و یک تن از مجروحان پس از وقوع انفجار شدیدا سوخته‌اند. دوکتور ابراهیم محمدی مدیر هرات آمبولانس از تلاش‌ها به هدف درمان مجروحان خبر می‌دهد.

این در حالیست که رویدادهایی از این دست در هرات کم پیشینه بوده است، و نیروهای امنیتی ملی به گفته منابع محلی هرات، همواره دستاوردهای قابل توجه‌ای در قسمت تامین امنیت در این ولایت  داشته‌اند.