تاکید باشندگان غور به معرفی یکی از فرزندان ابراهیم ملکزاده در پارلمان
تاکید باشندگان غور به معرفی یکی از فرزندان ابراهیم ملکزاده در پارلمان

از دو هفته به این سو باشندگان غور با راه اندازی راهپیمایی‌های اعتراضی خواهان معرفی یکی از فرزندان ابراهیم ملک زاده نامزد پیشتاز شورای ملی در این ولایت شدند. شماری از نماینده‌های مردم در شورای ولایتی و باشندگان شش ولسوالی تیوره، شهرک، ساغر، تولک، پسابند و دولینه در مراسم یاد بود از کارنامه ابراهیم ملک […]

از دو هفته به این سو باشندگان غور با راه اندازی راهپیمایی‌های اعتراضی خواهان معرفی یکی از فرزندان ابراهیم ملک زاده نامزد پیشتاز شورای ملی در این ولایت شدند. شماری از نماینده‌های مردم در شورای ولایتی و باشندگان شش ولسوالی تیوره، شهرک، ساغر، تولک، پسابند و دولینه در مراسم یاد بود از کارنامه ابراهیم ملک زاده از حکومت مرکزی خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

در قطعنامه‌های صادره از طرف این باشندگان آمده است: “مردم شش ولسوالی غرب فیروزکوه با وجود تهدیدات بلند امنیتی به قیمت جان شان در انتخابات اشتراک نموده و اکثریت مطلقِ رای خویش را به نفع ملکزاده  استفاده کردند.

از سویی هم مسوولان در کمیسیون مستقل انتخابات می‌گویند مطابق با قانون به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

داکتر محمد ابراهیم ملکزاده که چندی قبل در کابل درگذشت  در صدر جدول نتایج نهایی انتخابات شورای ملی دور هفدهم در ولایت غور قرار داشت. داکتر ابراهیم که عضویت جمعیت اسلامی بود در دوره پانزده و شانزدهم ولسی جرگه عضویت داشت.