کشته و زخمی شدن نه تن در پی جاری شدن سیلاب‌ها در بادغیس
کشته و زخمی شدن نه تن در پی جاری شدن سیلاب‌ها در بادغیس

جاری شدن سیلاب‌ها در ولایت بادغیس چهار تن را به کام مرگ فرو برد. مسوولان محلی در این ولایت می‌گویند در پی ریزش‌های باران پیهم پنج تن زخم  برداشته و دو تن دیگر لادرک اند. جمشید شهابی سخنگوی والی بادغیس می‌گوید باشندگان ولسوالی‌های قادس، مقر، آبکمری، جوند و بالامرغاب بیشترین خسارات متحمل شدند. آنگونه که […]

جاری شدن سیلاب‌ها در ولایت بادغیس چهار تن را به کام مرگ فرو برد. مسوولان محلی در این ولایت می‌گویند در پی ریزش‌های باران پیهم پنج تن زخم  برداشته و دو تن دیگر لادرک اند. جمشید شهابی سخنگوی والی بادغیس می‌گوید باشندگان ولسوالی‌های قادس، مقر، آبکمری، جوند و بالامرغاب بیشترین خسارات متحمل شدند.

آنگونه که مسوولان محلی در این ولایت می‌گویند تیم‌های سروی به منظور رسیدگی به منظور کمک و حل  مشکلات ناشی از سیلاب‌ها به مناطق مربوطه اعزام شده و آماده هر گونه ارایه خدمات‌اند.

تخریب مزارع کشاورزی و صدها خانه مسکونی نگرانی جدی باشندگان این ولایت را نیز در پی داشته است. آنان با بیان اینکه خسارات هنگفتی را متقبل شدند از حکومت مرکزی خواهان کمک و جلوگیری از وقوع این چنین حوادث‌اند.

این در حالیست که طوفان‌های شدید و بارش باران طی دو روز گذشته در غرب افغانستان خسارات جانی و مالی بسیاری را برای باشندگان ولایت های هرات و بادغیس به همراه داشته است.