اعتصاب کاری شهردار هرات و کارمندانش در واکنش به اعتراضات اخیر
اعتصاب کاری شهردار هرات و کارمندانش در واکنش به اعتراضات اخیر

کارمندان شهرداری هرات در واکنش به افراشتن خیمه ی تحصن شماری ازباشندگان هرات در مقابل شهرداری دست به تحصن کاری زدند. محمد داوود انوری شهردار هرات رئیس شورای ولایتی و والی این ولایت را متهم به شکل گیری اعتراض ها علیه خودش می داند. او تاکید می کند که هیچ گاه قصد استعفاء به خواست […]

کارمندان شهرداری هرات در واکنش به افراشتن خیمه ی تحصن شماری ازباشندگان هرات در مقابل شهرداری دست به تحصن کاری زدند. محمد داوود انوری شهردار هرات رئیس شورای ولایتی و والی این ولایت را متهم به شکل گیری اعتراض ها علیه خودش می داند. او تاکید می کند که هیچ گاه قصد استعفاء به خواست مقام های حکومت مرکزی ، رئیس شورای ولایتی و والی هرات تن نخواهد داد.

خدمات شهرداری هرات از صبح روز سه شنبه برای مردم متوقف شده که این مسله نیز با واکنش تند شهروندان هرات روبرو شده است. از سوی هم کامران علیزایی رییس شورای ولایتی هرات ادعاهای شهردار را رد می‌کند. به باور وی، شهردار هرات نتوانسته به مشکلات مردم رسیدگی کند و همین امر، دلیل محکمی برای برکناری و حتی استعفایش است.

دفتر والی هرات هم از موضع خود در برابر گفته‌های شهردار دفاع می‌کند. جیلانی فرهاد سخنگوی والی هرات می‌گوید که مشکل بین شهرداری و شورای ولایتی را به مرکز کشور منتقل کرده و منتظر دستور مقام‌های مرکزی برای اجرا است.

هنوز معلوم نیست پشت پرده‌ی بازی کج دار و مریز شورای ولایتی و شهرداری هرات چه می‌گذرد. مردم منتظر حل مشکل هستند.