نامزدانی که قصد راهیابی به خانه ملت را دارند، باید توجه خاصی به بازرگانان و مسایل اقتصادی هرات داشته باشند. مسوولان اتاق تجارت و صنایع و شماری از بازرگانان هرات طی همایشی تاکید دارند، توجه به مسایل امنیتی و اقتصادی چون زیرساخت های جامعه هستند باید در اولویت کاری نامزدان باشد.

در این میان مسوولان اتحادیه ملی پیشه وران هرات عملکرد نمایندگان در ادوار گذشته را مورد انتقاد قرار داده و تاکید دارند، در سال های پسین برخی از نمایندگان هیچ تلاشی برای برطرف ساختن چالش های سد راه بازرگان و پیشه وران هرات انجام نداده اند. این مسوولان از نامزدان میخواهند تا با سرنوشت ملت بازی نکنند.

در عین حال مسوولان بازرگانان جوان میگویند: هرات قطب اقتصادی افغانستان است و نمایندگان مجلس میتوانند را رشد و پویایی اقتصاد این ولایت در مرکز کشور دادخواهی کنند، این بازرگانان میگویند: اکثر چالش های اقتصادی هرات با تلاش و پیگیری نامزدان در مجلس می تواند برطرف شود.

این در حالیست که طی روزهای اخیرا نامزدان مجلس با اشتراک در همایش ها و گفتمان های رسانه  ای در از بین برنامه چالش های اقتصادی هرات برنامه های شان را رای مردم پیشکش میکنند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *