هشدار فرماندهی پولیس هرات به نامزدان مجلس نمایندگان
هشدار فرماندهی پولیس هرات به نامزدان مجلس نمایندگان

محافظان نامزدان مجلس نمایندگان باید از یونیفورم ویژه ای به منظور تفکیک از افراد مسلح غیر مسوول استفاده کنند. مسوولان در فرماندهی پولیس هرات با ابراز نگرانی تاکید دارند، بر اساس تصمیم مسوولان امنیتی هرات جهت پیشگیری از سو استفاده افراد سود جود نامزدان، مکلف اند تا به مدیریت ترویزم فرماندهی پولیس هرات مراجعه نموده […]

محافظان نامزدان مجلس نمایندگان باید از یونیفورم ویژه ای به منظور تفکیک از افراد مسلح غیر مسوول استفاده کنند. مسوولان در فرماندهی پولیس هرات با ابراز نگرانی تاکید دارند، بر اساس تصمیم مسوولان امنیتی هرات جهت پیشگیری از سو استفاده افراد سود جود نامزدان، مکلف اند تا به مدیریت ترویزم فرماندهی پولیس هرات مراجعه نموده و لباس مخصوص محافظان شان را دریافت کنند.

به منظور پیش گیری از بروز حملات هراس افگنانه، مسوولان امنیتی هرات از نامزدان مجلس خواستار اخذ یونیفروم ویژه محافظان شان از مدیریت ترویزم این نهاد امنیتی شده اند. سخنگوی پولیس هرات تاکید دارد، اگر نامزدان این موضوع را جدی نگیرند به درد سر می افتند. به گفته عبدالاحد ولی زاده سخنگوی فرماندهی پولیس هرات این اقدامات پیش گیرانه به منظور تامین امنیت انتخابات روی دست گرفته شده است.

از سویی هم شورای ولایتی هرات از این اقدام مسوولان امنیتی این ولایت استقبال نموده و تاکید دارد، این طرح میتواند سدی باشد در برابر حملات احتمالی هراس افگنان به منظور برهم زدن پروسه انتخابات.

از سویی هم باشندگان هرات معتقدند، کشور در شرایط حساسی قرار دارد و در گام نخست نامزدان مجلس نمایندگان برای تامین امنیت خویش برای گارد های شان لباس مخصوص را تهیه کنند، این شهروندان خواستار همکاری همه جانبه مردم با پولیس از بهر برپایی یک انتخابات سالم در فضای امن هستند.

این در حالیست که پیش از این نیز مسوولان محلی هرات از نامزدان و مردم خواسته بودند تا برای برپایی انتخابات امن به قوانین و ابلاغیه ها احترام گذاشته و آنان را رعایت نمایند.