گشایش نمایشگاه عکس اول در هرات
گشایش نمایشگاه عکس اول در هرات

نمایشگاه عکس به مناسبت استقبال از صلح از سوی یک دانشجو که در آن بیش از سی قطعه عکس با محتوای مسایل اجتماعی، فرهنگی و هنری به نمایش گذاشته شده در هرات گشایش یافت.  فایزه ابراهیمی برگزار کننده این نمایشگاه، خواسته تا با عکس هایش پیام صلح را برای مخاطبان انتقال دهد. او  همچنان از نخستین […]

نمایشگاه عکس به مناسبت استقبال از صلح از سوی یک دانشجو که در آن بیش از سی قطعه عکس با محتوای مسایل اجتماعی، فرهنگی و هنری به نمایش گذاشته شده در هرات گشایش یافت.  فایزه ابراهیمی برگزار کننده این نمایشگاه، خواسته تا با عکس هایش پیام صلح را برای مخاطبان انتقال دهد. او  همچنان از نخستین کتاب اش که بیش از پنجاه عکس در آن به چاپ رسیده را نیز رونمایی کرد.

آنچه در عکس های این نمایشگاه بازدید کننده را بیشتر به خود جذب میکند، امیدواری برای تحقیق آرمان دیرینه مردم  افغانستان یعنی صلح است، شماری از فعالین مدنی که در این نمایشگاه اشتراک نموده اند با استقبال از محتوای این نمایشگاه میگویند، هر شهروند کشور مکلف است تا برای برقراری صلح در کشور همانند عکاسان گام بردارد.

در این نمایشگاه مسوولان محلی هرات به چشم نمی خورند و حتی هیچ یک از مسوولان اداره اطلاعات و فرهنگ حضور نیافته اند، بازدید کنندگان از این نمایشگاه با انتقاد از مسوولان محلی هرات میگویند: عدم پشتبانی مسوولان از جوانان و فعالیت های فرهنگی سبب بی رغبتی نسل جوان به پیشرفت کشور میشود.