کشته و زخمی شدن ۲۴ طالب مسلح در بادغیس
کشته و زخمی شدن ۲۴ طالب مسلح در بادغیس

در نتیجه درگیری نیروهای امنیتی و طالبان مسلح در ولایت بادغیس، هفت طالب مسلح  به شمول یک تن از فرماندهان برجسته این گروه کشته وهفده تن دیگر زخمی شدند. مسوولان امنیتی در بادغیس میگویند شب گذشته گروهی ازطالبان بالای پاسگاه های زوال هشت و بهارسرحدی درولسوالی مقر دهستان بزرگ سنگ آتش حملات تهاجمی شان را […]

در نتیجه درگیری نیروهای امنیتی و طالبان مسلح در ولایت بادغیس، هفت طالب مسلح  به شمول یک تن از فرماندهان برجسته این گروه کشته وهفده تن دیگر زخمی شدند. مسوولان امنیتی در بادغیس میگویند شب گذشته گروهی ازطالبان بالای پاسگاه های زوال هشت و بهارسرحدی درولسوالی مقر دهستان بزرگ سنگ آتش حملات تهاجمی شان را راه اندازی کردند که بعد از چند ساعت درگیری با مقاومت نیروهای امنیتی مواجه شدند.

هر چند افزایش ناامنی ها به ویژه تلفات نیروهای امنیتی نگرانی جدی باشنده گان و اعضای شورای ولایتی در بادغیس را به همراه داشته است اما مسوولان امنیتی همواره از افزایش تلفات گروه مخالفین در نقاط مختلف این ولایت خبر میدهند.آنگونه نقیب الله امینی سخنگوی پولیس  در بادغیس میگوید در پی این حملات هشت تن از نیروهای امنیتی زخم برداشتند.

این در حالیست که از چندی به این سو طالبان حملات شان را بالای بخش هایی از این ولایت افزایش شدت داده اند. چندی پیش نیز در پی حمله طالبان بالای پاسگاه امنیتی ملادوست ولسوالی بالامرغاب، به شمول یک تن از فرماندهان برجسته این گروه هفت تن کشته و سیزده تن دیگر زخمی شدند.