بازداشت شدن هفت تن به اتهام جرایم سازمان یافته در هرات
بازداشت شدن هفت تن به اتهام جرایم سازمان یافته در هرات

نیروی های امنیت ملی هرات در جریان یک شبانه روز گذشته، هفت تن را از بهر انجام حملات هراس افگنانه و جرایم سازمان یافته بازداشت نموده اند. آنگونه مسوولان محلی هرات میگویند: یک تن از این افراد به قصد از بین بردن یک تن از افراد با نفوذ هرات وارد این شهر شده بوده که […]

نیروی های امنیت ملی هرات در جریان یک شبانه روز گذشته، هفت تن را از بهر انجام حملات هراس افگنانه و جرایم سازمان یافته بازداشت نموده اند. آنگونه مسوولان محلی هرات میگویند: یک تن از این افراد به قصد از بین بردن یک تن از افراد با نفوذ هرات وارد این شهر شده بوده که همراه با سه تن از افراد تحت امرش بازداشت گردید.

در همین حال دو تن از افراد وابسته به گروه های هراس افگن در ولسوالی جوند بادغیس که جهت سپری نمودن دروس انتحاری عازم ولسوالی سپین بولدک ولایت کندهار بودند، ازناحیه دوم شهرهرات توسط نیروهای امنیتی گرفتار شدند. جیلانی فرهاد سخنگوی والی هرات میگوید در یک رویداد دیگر نیز یک تن از همکاران نزدیک ولسوال نام نهاد طالبان درولسوالی زنده جان در بازار این ولسوالی همراه با یک میل تفنگچه بازداشت شده است.

در حالیست که حوالی ساعت یازده پیش از چاشت روز سه شنبه نیروهای امنیتی امنیت ملی یک بسته از مواد انفجاری را در ساحه چوک گلهای هرات خنثی نمودند و موجودیت این مواد انفجاری در قلب شهر هرات برای لحظاتی آرامش را مردم را صلب نمود.