بازداشت یک گروه از تبهکاران در بادغیس
بازداشت یک گروه از تبهکاران در بادغیس

یک گروه پنج نفری به اتهام ترور و قتل های مسلحانه از سوی نیروهای امنیتی در ولایت بادغیس بازداشت شده است. این افراد متهم به ترور و قتل های مسلحانه در ولایت بادغیس هستند. پنج تن از اعضای یک گروه که گفته می شود در بیشتر ناامنی ها در شهر قلعه نو مرکز بادعیس دست […]

یک گروه پنج نفری به اتهام ترور و قتل های مسلحانه از سوی نیروهای امنیتی در ولایت بادغیس بازداشت شده است. این افراد متهم به ترور و قتل های مسلحانه در ولایت بادغیس هستند. پنج تن از اعضای یک گروه که گفته می شود در بیشتر ناامنی ها در شهر قلعه نو مرکز بادعیس دست داشته اند؛ از سوی نیروهای امنیتی گرفتار شدند. مقام های امنیتی می گویند، هدف این گروه ترور کارمندان دولتی بوده است.

نقیب الله امینی سخنگوی پولیس بادغیس می گوید، افراد این گروه چندی پیش یک کارمند ریاست محکمه استیناف این ولایت و یک پولیس را در شهر قلعه نو ترور کرده بودند.

مقام های امنیتی در بادغیس می گویند که این گروه رابطه نزدیکی با طالبان دارد و در سازماندهی حملات انفجاری و در این ولایت دست داشته است. آنگونه که سخنگوی پولیس بادغیس می گوید، این افراد همچنان در آدم ربایی ها در این ولایت نیز دست داشته اند.