کار داغ گیری سرک های داخل شهر هرات از سوی شهرداری متوقف شده است. با اینکه مسوولان این اداره دو ماه پیش وعده دادند که تا یک هفته دیگر کار ترمیم و داغ گیری سرک های تخریب شده در شهر آغاز خواهد شد اما تاهنوز این کار عملی نشده است. سلیم مقیمی گزارش میدهد.

بیش از دو ماه از وعده معاون شهردرای هرات مبنی بر داغ گیری سرک های داخل شهری می گذرد اما تاهنوز عملی نشده است.

آنگونه که از وضعیت خرابی جاده ها هویداست تا کنون شهرداری هرات نتوانسته است به وعده خود عمل کند. غلام غوث نیک ‌بین معاون شهرداری هرات می گوید: هزینه و امکانات در قمست ترمیم سرک های تخریب شده و جاده هایی که نیاز به داغ گیریی دارند موجود است

درب قندهار یکی از مکانهای های مزدحم که در قسمت جنوبی شهر هرات قرار دارد. باشندگان  این منطقه می‌ گویند: بیش از ده سال می‌ شو د که این سرک بازسازی نشده و رانندگان این ساحه در اثنای رفت و آمد با چالش های فراوانی مواجه هستند.

از سویی دیگر وحید پیمان معاون شورای شهر هرات با انتقاد از تاخیر پروسه داغگیری سرک های داخل شهری می گوید: اداره شهرداری مکلف است تا هرچه زودتر کار داغ گیری این سرک ها را آغاز کند.

در حالی مسوولین شهرداری هرات از داغگیری سرک ها سخن میزنند که پیش از این در زمان فرهاد نیایش شهردار اسبق هرات میلیونها افغانی از بودجه این اداره به مصرف رسید اما
آنگونه که کارشناسان میگویند: بیشتر پولها حیف و میل شده است .

از سویی هم مسئولان در شهرداری هرات میگویند تا آخر سال روان بیشتر جاده هایی که اسفالت نشده است  قرار است اسفالت شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *