برگزاری مسابقات کشتی محلی در هرات
برگزاری مسابقات کشتی محلی در هرات

مسابقات کشتی محلی به مناسبت کمپاین بسیج ملی مبارزه با مواد مخدر در ولایت هرات برگزار شد. هدف از برگزاری این مسابقات آگاه ساختن جوانان از ضررهای مواد مخدر و بسیج ساختن آنان برای مبارزه با این پدیده خوانده می شود. از سوی دیگر مسوولان فدراسیون کشتی محلی در هرات می گویند: برگزاری این مسابقات […]

مسابقات کشتی محلی به مناسبت کمپاین بسیج ملی مبارزه با مواد مخدر در ولایت هرات برگزار شد. هدف از برگزاری این مسابقات آگاه ساختن جوانان از ضررهای مواد مخدر و بسیج ساختن آنان برای مبارزه با این پدیده خوانده می شود. از سوی دیگر مسوولان فدراسیون کشتی محلی در هرات می گویند: برگزاری این مسابقات در کنار آگاه ساختن جوانان و مردم عام، برای رشد این رشته ورزشی نیز تاثیرگذار است.

ریاست مبارزه با مواد مخدر ولایت هرات به همکاری آمریت تربیت بدنی ورزش این ولایت مسابقات ورزشی را در رشته های ورزشی کشتی محلی و والبیال برگزار نموده است. در این رقابت ها ورزشکاران هرات به خاطر محو پدیده شوم مواد مخدر پیکار نمودند.

در همین حال در هفته بسیج ملی مبارزه با مواد مخدرمسابقات والیبال جام ولسوالی ها نیز در سالون ورزشی هرات برگزار گردیده است. در این مسابقات ۱۶ تیم اشتراک دارند. و جوانان ولسوالی های این ولایت نیز به خاطر مبارزه و محو مواد مخدر پیکار می کنند.