یک کارمند پیشین معارف هرات به جرم فساد اداری به چهار سال و هفت ماه زندان محکوم شد
یک کارمند پیشین معارف هرات به جرم فساد اداری به چهار سال و هفت ماه زندان محکوم شد

محکمه ابتدایی جرایم ناشی از فساد اداری، مدیر پیشین معارف ولسوالی گذره هرات را به بیش از چهارسال زندان محکوم به مجازات کرده است.  هیات قضایی در این جلسه میگوید این فرد متهم به اختلاس، تزویر و تجاوز از حدود صلاحیت های وظیفوی خود میباشد. در جلسه هیات قضایی همچنان دو تن دیگر از شرکای […]

محکمه ابتدایی جرایم ناشی از فساد اداری، مدیر پیشین معارف ولسوالی گذره هرات را به بیش از چهارسال زندان محکوم به مجازات کرده است.  هیات قضایی در این جلسه میگوید این فرد متهم به اختلاس، تزویر و تجاوز از حدود صلاحیت های وظیفوی خود میباشد. در جلسه هیات قضایی همچنان دو تن دیگر از شرکای جرمی این شخص را به پرداخت پول نقد مجازات کرده است.

جلسه علنی محکمه ابتدایی ناشی از فساد اداری هرات دوسیه سه تن از کارمندان اداره معارف هرات که متهم به فساد اداری هستند را بررسی کرد. در این جلسه قضایی مدیر پیشین معارف ولسوالی گذره هرات به اتهام اختلاس، تزویر و تجاوز از حدود صلاحیت­های قانونی به بیش از چهارسال زندان محکوم به مجازات شد.

هیات قضایی دادگاه ابتدایی جرایم ناشی از فساد اداری گفته، فرد متهم همچنان به پرداخت دوازده هزار افغانی پول نقد نیز مجازات شده است.

در این نشست قضایی همچنان دو تن دیگر از شرکای جرمی مدیرپیشین معارف ولسوالی گذره هرات به پرداخت پول نقد محکوم به مجازات شدند. این جلسه قضایی با حضور وکیلان مدافع، سارنوال موظف و شماری از مردم برگزارشد. افراد متهم در این قضیه به پرداخت ۱۲ تا ۴۸ هزار افغانی محکوم به مجازات شدند.

مدیرپیشین معارف ولسوالی گذره چندی پیش از سوی ارگان­های کشفی به اتهام اختلاس و سواستفاده از صلاحیت­های وظیفوی بازداشت شد.