برگزاری جام رمضانی فوتسال در ولایت غور
برگزاری جام رمضانی فوتسال در ولایت غور

کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال ولایت غور مسابقات فوتسال را تحت نام جام رمضان برگزار نموده است. هدف از برگزاری این مسابقات رشد فوتسال در غور عنوان شده و ۱۲ تیم  اشتراک کننده به مدت ۲۰ روز بایکدیگر پیکار خواهند نمود تا قهرمان جام رمضانی مشخص شود. همه ساله مسابقات فوتسال تحت نام جام رمضانی در […]

کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال ولایت غور مسابقات فوتسال را تحت نام جام رمضان برگزار نموده است. هدف از برگزاری این مسابقات رشد فوتسال در غور عنوان شده و ۱۲ تیم  اشتراک کننده به مدت ۲۰ روز بایکدیگر پیکار خواهند نمود تا قهرمان جام رمضانی مشخص شود.

همه ساله مسابقات فوتسال تحت نام جام رمضانی در غور برگزار می شود. در این مسابقات ۱۲ تیم فوتبال و فوتسال در ۴ گروه ۳ تیمی  اشتراک نموده اند. جان محمد غوری رییس فدراسیون فوتبال ولایت غور می گوید: به خاطر رشد فوتسال در غور این مسابقات برگزار گردیده است.

وی می گوید: فوتسال در غور رشد خوب نموده و نسبت به گذشته تعداد تیم های فوتسال در این ولایت نیز افزایش یافته است.

در نخستین روز این رقابت ها چهار دیدار صورت گرفت. در دیدار نخست آمر مسعود ۱۱ بر صفر انصاری را شکست داد، و در دیگر دیدار ها توفان ۱ بر ۶ مغلوب ازاد شد، استقلال ۱۸ بر صفر وحدت را در هم کوبید و سرخ پوشان ۱۱ بر ۲ در برابر هری به پیروزی دست یافت.

در ادامه این جام تیم های اتحاد با انصاری و آرین با توفان در سالون ورزشی شهر فیروز کوه بمصاف هم خواهند رفت.