آغاز رقابت های فوتبال لیگ برتر ولایت بادغیس
آغاز رقابت های فوتبال لیگ برتر ولایت بادغیس

رقابتهای فوتبال لیگ برتر ولایت بادغیس آغاز شده است در این رقابت های هشت تیم اشتراک دارند و تیم های اشتراک کننده  بصورت رفت برگشت  بمصاف هم خواهند رفت. مسوولان فدراسیون فوتبال ولایت بادغیس می گویند سطح فوتبال در بادغیس ارتقاء یافته و در این لیگ مربیان و داوران دارای لیسنس دی و سی این […]

رقابتهای فوتبال لیگ برتر ولایت بادغیس آغاز شده است در این رقابت های هشت تیم اشتراک دارند و تیم های اشتراک کننده  بصورت رفت برگشت  بمصاف هم خواهند رفت. مسوولان فدراسیون فوتبال ولایت بادغیس می گویند سطح فوتبال در بادغیس ارتقاء یافته و در این لیگ مربیان و داوران دارای لیسنس دی و سی این لیگ را همراهی می کنند.

تیم های فوتبال استقلال، پیروزی، کوهستان، پامیر، اتفاق، حنظله، توفان و موفق تیم های اند که در لیگ برتر فوتبال بادغیس با یکدیگر پیکار می کنند.

رقابت های لیگ برتر فوتبال بادغیس  به صورت رفت برگشت بوده و مدت ۱۴ هفته را در بر خواهد گرفت. مسوولان فدراسیون فوتبال بادغیس می گویند رقابت های امسال نسبت به سال های گذشته با تفاوت، برگزار خواهد شد.

همه ساله رقابت های لیگ برتر فوتبال به خاطر شناسایی تیم قهرمان جهت اشتراک در مسابقات بیرون ولایتی برگزار می گردد. دراولین دیدار این رقابت ها تیم های فوتبال اتحاد و موفق در ورزشگاه بادغیس بمصاف هم رفتند که در فرجام این دیدار با پیروزی ۱ بر صفر اتحاد در برابر موفق به پایان رسید. تیم های اتفاق و توفان ادامه این لیگ را دنبال خواهند کرد.