قهرمانی تیم فوتبال استقلال در جام فوتبال قهرمانان ولایت بادغیس
قهرمانی تیم فوتبال استقلال در جام فوتبال قهرمانان ولایت بادغیس

تیم فوتبال استقلال قهرمان جام فوتبال قهرمانان ولایت بادغیس شد. این رقابت ها که بیش از ۴۰ روز را در بر گرفت ۶ تیم قهرمان اشتراک داشتند که در نهایت، این مسابقات با قهرمانی تیم فوتبال استقلال به پایان رسید. مسوولان فدراسیون فوتبال ولایت بادغیس می گویند تا هفته دیگر رقابت های فوتبال لیگ برتر […]

تیم فوتبال استقلال قهرمان جام فوتبال قهرمانان ولایت بادغیس شد. این رقابت ها که بیش از ۴۰ روز را در بر گرفت ۶ تیم قهرمان اشتراک داشتند که در نهایت، این مسابقات با قهرمانی تیم فوتبال استقلال به پایان رسید. مسوولان فدراسیون فوتبال ولایت بادغیس می گویند تا هفته دیگر رقابت های فوتبال لیگ برتر برگزار خواهد شد.

مسابقات فوتبال جام قهرمانان ولایت بادغیس که میان ۳ قهرمان ولسوالی ها و ۳ قهرمان لیگ های مرکز ولایت بادغیس برگزار گردیده بود. تیم های اشتراک کننده به خاطر کسب مقام قهرمانی جام قهرمانان با هم دیدار نمودند.

ظاهرزهیر رییس فدراسیون فوتبال ولایت بادغیس می گوید: در این مسابقات ۶ تیم اشتراک کننده قهرمان بیش از ۴۰ روز در ورزشگاه این ولایت  با یکدیگر رقابت نمودند. با این حال مسوولان فدراسیون فوتبال ولایت بادغیس می گویند قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال روی دست است تا هفته آینده این رقابت ها شروع گردد.

سرانجام در رقابت های فوتبال جام قهرمانان فوتبال بادغیس استقلال قهرمان جام قهرمانان شد وتیم های فوتبال حنظله و عقاب قادس دوم وسوم شدند.