جمع آوری کمک برای آسیب دیده های سیلاب ها از سوی فعالان مدنی نیمروز
جمع آوری کمک برای آسیب دیده های سیلاب ها از سوی فعالان مدنی نیمروز

فعالان مدنی نیمروز به منظور جمع آوری کمک به سیلاب زده های این ولایت خیمه برپاکرده اند. اخیرا براثر جاری شدن سیلابها در ولسوالیهای چخانسور و خاشرود نیمروز ده ها خانه در این دو ولسوالی تخریب شده است. مسوولان محلی دراین ولایت میگویند همچنان براثر این سیلابها بیش از ۵۰ هزار هکتار زمین از بین […]

فعالان مدنی نیمروز به منظور جمع آوری کمک به سیلاب زده های این ولایت خیمه برپاکرده اند. اخیرا براثر جاری شدن سیلابها در ولسوالیهای چخانسور و خاشرود نیمروز ده ها خانه در این دو ولسوالی تخریب شده است. مسوولان محلی دراین ولایت میگویند همچنان براثر این سیلابها بیش از ۵۰ هزار هکتار زمین از بین رفته است.

سیلاب­ ها در ولسوالی­ های چخانسور و خاشرود نیمروز ده­ ها خانه را ویران کرده و بیش از ۵۰ هزار هکتار زمین نیز تخریب شده است. باشندگان شهر زرنج و فعالان مدنی این ولایت به مظور کمک رسانی به خانواده ­های سیلاب­زده، خیمه جمع ­آوری کمک را در این شهر برپاکرده اند.

فعالان مدنی می گویند شهروندان زرنج دراین کار خیر استقبال خوبی نموده اند.

باشندگان نیمروز می ­گویند تلاش می ­کنند تا فرهنگ همکاری را در این ولایت تقویت کنند تا درحالات اضطرار و به ویژه سیلاب، خانواده­های آسیب دیده تنها نمانند، بلکه همواره مردم در قسمت یاری رساندن به خانواده­ های آسیب دیده تلاش کنند.

فعالان مدنی دراین ولایت می ­گویند قرار است کمک­ های که در شهر زرنج جمع ­آوری شده است در دسترس خانواده ­های آسیب دیده قرار گیرد. آنها همچنان از مسوولان محلی می­ خواهند که در زمینه فراهم آوری امکانات کافی به سیلاب ­زده ­ها دراین ولایت توجه کند.