در نتیجه عملیات تصفیوی نیروهای ارتش ملی در ولایت فراه  ۴ طالب مسلح کشته و سه تن دیگر زخمی شدند. مسولان امنیتی میگویند این عملیات پس از آن آغاز شد که یک گروه پنجاه نفری از طالبان مسلح قصد مسدود ساختن شاهراه عمومی را داشتند. نیروهای ارتش ملی فراه از دو روز بدینسو عملیات تصفیوی […]

در نتیجه عملیات تصفیوی نیروهای ارتش ملی در ولایت فراه  ۴ طالب مسلح کشته و سه تن دیگر زخمی شدند. مسولان امنیتی میگویند این عملیات پس از آن آغاز شد که یک گروه پنجاه نفری از طالبان مسلح قصد مسدود ساختن شاهراه عمومی را داشتند.

نیروهای ارتش ملی فراه از دو روز بدینسو عملیات تصفیوی را علیه مخالفان مسلح دولت در مربوطات ولسوالی بالابلوک ولایت فراه آغاز کرده اند. محمد حنیف رضایی سخنگوی ارتش ملی فراه می گوید: این عملیات تصفیوی را علیه یک گروه ۵۰ نفری که جهت مسدود شدن و مختل ساختن وضعیت امنیتی تجمع کرده بودند راه اندازی کردند. بگفته وی در این عملیات تصفیوی تا حال چهار طالب مسلح کشته و سه طالب مسلح دیگر نیز مجروح شده است.

سخنگوی ارتش ملی فراه تاکید می ورزد که این عملیات همین اکنون نیز ادامه دارد. وی میگوید در این عملیان تصفیوی  چند میل سلاح و مقداری مهمات نیز بدست آمده است. ولسوالی بالابلوک از ولسوالی های نا امن ولایت فراه است، که شاهراه عمومی ولایت فراه را نیز نا امن ساخته است. در همین حال روز کذشته مدیر اداری فرماندهی پولیس ولایت فراه در مسیر عمومی شاهراه در نتیجه انفجار ماین کنار جاده ای همراه با یک پولیس کشته شد و سه پولیس دیگر مجروح گردید.

6