پیکارهای جام قهرمانان هرات این روزها همچنان ادامه دارد، این مسابقات چندی پیش با اشتراک ۸ قهرمان جام­های مختلف هرات آغاز شده است. این پیکارها به صورت گروهی میان دو گروه ۴ تیمی در مدت ۱۱ روز در مرحله اول برگزار شده است. رقابتهای جام قهرمانان هرات هم بعد از چند روز پیکار میان تیم­های […]

پیکارهای جام قهرمانان هرات این روزها همچنان ادامه دارد، این مسابقات چندی پیش با اشتراک ۸ قهرمان جام­های مختلف هرات آغاز شده است. این پیکارها به صورت گروهی میان دو گروه ۴ تیمی در مدت ۱۱ روز در مرحله اول برگزار شده است.

رقابتهای جام قهرمانان هرات هم بعد از چند روز پیکار میان تیم­های اشتراک کننده در این مسابقات به روز پنچم خود رسید. روز یکشنبه از این بازیها دو تیم استقلال معارف قهرمان جام صلح و دوستی و انصاری قهرمان لیگ برتر هرات در مقابل هم به میدان رفتند.

در این بازی هر دو تیم بازی روانی داشتند ولی در پایان این بازی صفر بر صفر(۰=۰) مساویانه به پایان رسید. اما از همین بازیها روز دوشنبه با پیکار دو تیم ابومسلم قهرمان جام حذفی و افغان قهرمان لیگ دسته دو دنبال خواهد شد.

در گروه الف این پیکارها، کهسان، ابومسلم، اتفاق و افغان و در گروه ب: استقلال، انصاری ، جامی و کوهستان قرار دارند. و تا حال ۴ بازی از این رقابت­ها سپری شده و تا پایان دور اول این مسابقات ۶ بازی دیگر باقی مانده است.

مسابقات جام قهرمانان هرات در سالهای گذشته هم برگزار شده بود اما اینبار به ابتکار فدراسیون فوتبال هرات دو تیم اتفاق قهرمان جام زونهای کشور و استقلال معارف قهرمان جام صلح و دوستی به این رقابتها امده و با اشتراک ۶ تیم انصاری قهرمان جام لیگ برترهرات، جامی قهرمان لیگ دسته یک، افغان قهرمان جام دسته دو هرات، کوهستان قهرمان جام جوانان هرات، کهسان قهرمان جام ولسوالیهای هرات و ابومسلم قهرمان جام حذفی هرات این رقابتها برگزار می شود.